To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Opole.

Pracownik Działu Kas i Punktu Obsługi Klienta, OBI

Obecnie do Market OBI w Opole (ul. Budowlanych 5) szukamy Pracowników na stanowisko:

Pracownik Działu Kas i Punktu Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

Praca na ww. stanowisku polega między innymi na obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprawdzaniu zgodności artykułów z opakowaniem i obsłudze reklamacji w Punkcie Obsługi Klienta.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprzejmość i zorientowanie na klienta
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Znajomość przepisów prawa konsumenckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przewidywalny grafik pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Odzież roboczą
  • Wyjścia integracyjne
  • Wyprawki szkolne dla dzieci

  • Dodane o 17:13, 17 lipca 2020
  • Wyświetleń:1349
  • ID ogłoszenia: 613420268

Ogłoszenia użytkownika OBI